Współpraca

Monika Krawiec - mistrzyni fryzjerstwa

Twój rozwój zależy od Twojego stylu. Większa świadomość swoich możliwości i siebie – to daje indywidualny wizerunek. Jeżeli jest zgodny z Tobą – daje nieocenioną siłę w życiu i działaniu. Nie pędź za trendami. Bądź o krok przed nimi.

 

ODKRYJ SWÓJ STYL ZE MNĄ

 

Jestem dyplomowaną stylistką i swoją wiedzę poszerzam każdego dnia. Moją pasją jest praca z ludźmi i odkrywanie razem z nimi nowych dróg wyrażania siebie. Szczególnie cenię sobie pracę przy sesjach zdjęciowych, które dają nieograniczone możliwości kreacji.

Sesje zdjęciowe

Każda sesja zdjęciowa wymaga odpowiedniej stylizacji i zespołu profesjonalistów, dbających o perfekcyjny efekt końcowy. Możesz być klientem indywidualnym lub firmowym – moja uwaga skupi się całkowicie na Twoich potrzebach. Zapewniam kompleksową produkcję sesji zdjęciowej lub samą stylizację.
Rodzaje sesji: fashion, lookbook, beauty, indywidualne, biznesowe, wizerunkowe.

Doradztwo wizerunkowe

Oferuję indywidualne doradztwo wizerunkowe w postaci analizy sylwetki, przeglądu szafy oraz zakupów ze stylistką. Po zakończeniu każdego rodzaju spotkania dostaniesz ode mnie bezpłatny zestaw indywidualnych wskazówek w postaci specjalnie zaprojektowanego poradnika.

 

Umów się na bezpłatne spotkanie, na którym dowiesz się jak wygląda usługa i przygotujemy specjalnie dobraną ofertę do Twoich oczekiwań.

Metamorfozy

Chcesz dużej zmiany? Napisz do mnie, stworzymy razem wizerunek spójny z Twoją osobowością i trybem życia. Metamorfoza może zawierać kilka elementów: doradztwo wizerunkowe, szkolenie ze stylizacji i makijażu, zakupy, makijaż i fryzurę dobraną przez specjalistów oraz sesję zdjęciową.

 

Ty decydujesz co wybierasz.

 

Po zakończeniu spotkania dostaniesz ode mnie bezpłatny zestaw porad utrwalających super efekt metamorfozy.

Szkolenia

Organizuję szkolenia dla firm i klientów indywidualnych. Program jest zawsze dopasowany do oczekiwań i potrzeb. Przykładowe tematy szkoleń: Dress code w biznesie, Siła wizerunku, Profesjonalny wizerunek kobiety.

Stylizacje specjalne

Przygotowuję również stylizacje do spektakli, programów, filmów i innych przedsięwzięć, dopasowane do charakteru wydarzenia i budżetu.

Eventy modowe

Mam kilkuletnie doświadczenie w kompleksowej organizacji wydarzeń biznesowych. Razem ze sprawdzonym zespołem profesjonalistów i dostawców, kompleksowo zorganizuję event na Twoje zlecenie. Rozumiem i znam potrzeby firm, jestem na bieżąco z najnowszymi technologiami. Perfekcyjna organizacja i dbałość o szczegóły zapewni sukces Twojemu wydarzeniu.

 

Napisz do mnie, odpowiem na pytania i przygotuję ofertę.