Przedłużanie włosów
Great Lengths

Umów się na wizytę

Nasze włosy

PRZEDŁUŻENIA GREAT LENGTHS TO WYKORZYSTANIE W 100% DZIEWCZYCH WŁOSÓW TYPU REMY

 

Great Lengths wybiera najwyższej jakości naturalne włosy indyjskie.

 

Naszym znakiem rozpoznawczym jest używanie włosów Remy: oznacza to, że łuski w każdym włosie są ułożone razem i w tym samym kierunku od nasady aż po końce, tak jakby naturalnie wyrastały ze skóry głowy.

 

Kolejną ważną cechą jest to, że włosy muszą być Double Drawn. Oznacza to, że proces produkcyjny ma na celu wyprodukowanie włosów, które mają tę samą grubość od nasady aż po końce.

Przedłużanie włosów

PRE-BONDED – PASEMKA ULTRADŹWIĘKOWE

 

Wyjątkowa i zdecydowanie najpopularniejsza metoda zagęszczania i przedłużania włosów z naszych aplikacji premium, to przedłużanie włosów metodą Pre-Bonded. Podczas tego zabiegu używamy gotowych pasemek z końcówką klejową z unikalnym składem. Wybierz profesjonalną metodę, jaką jest przedłużanie włosów Pre-Bonded i przekonaj się, że długie, zdrowe włosy to kwestia jednej wizyty!

 

Metoda Pre Bonded jest idealna do dodania długości i objętości fryzurze. Poza tym przedłużanie włosów Pre Bonded stosujemy również dla uzyskania efektów kolorystycznych, a nawet wykonywania różnego rodzaju stylizacji. Pasemka ultradźwiękowe GL łączymy z naturalnymi pasmami włosów przy pomocy specjalnego urządzenia. Oferowana przez nas usługa przedłużania włosów metodą Pre-bonded odbywa się przy wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii, która nie niszczy włosów oraz zapewnia naturalny wygląd już po samym przedłużeniu. Dzięki niej nie trzeba obawiać się nieestetycznych przejść między własnymi a doczepianymi włosami.

Zapisz się na darmową konsultację