Znak jakości
MSUES

Chcę zapisać się na kurs

Znak Jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno -Szkoleniowych

Znak jakości MSUES przyznawany jest przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w ramach Centrum Zapewnienia Jakości Kształcenia w Małopolsce. Otrzymują go instytucje szkoleniowe, które pozytywnie przeszły zewnętrzny audyt, będący ostatnim etapem procesu weryfikacji pod kątem spełniania MSUES. Znak jakości jest gwarancją wysokiej jakości usług, jakie świadczy wyróżniona instytucja szkoleniowa – potwierdza zgodność oferty z potrzebami i oczekiwaniami Klientów, przygotowanie merytoryczne i metodyczne trenerów, rzetelność przekazywanych treści oraz różnorodność form nauczania. Dzięki Znakowi Jakości MSUES Awangarda dołączyła do grona instytucji, w których można realizować bony szkoleniowe w ramach realizowanych szkoleń, co daje możliwość korzystania z dofinansowań szkoleń i kursów ze środków UE.
Więcej informacji o Znaku Jakości MSUES na stronie: Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.

Rejestr Instytucji
Szkoleniowych (RIS)

Akademia wpisana jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) – bazy danych zawierającej informacje o instytucjach szkoleniowych i ich ofercie. Wpis umożliwia prowadzenie szkoleń finansowanych ze środków publicznych.

 

2 12/00081/2022

Baza Usług Rozwojowych (BUR)

Dofinansowanie szkoleń pracowników i dotacje dla szkolenia przedsiębiorców. Kursy, szkolenia i dofinansowane kursy z Unii Europejskiej. Wsparcie finansowe ze środków Funduszu Społecznego (EFS), przeznaczonego na rozwój firm-Baza Usług Rozwojowych Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (BUR PARP). Rozwój przez wiedzę – Inwestycja w kadry.

Akademia Awangarda

Akademia Fryzjerska Awangarda to wyjątkowe miejsce, które stworzyłam łącząc moją pasję do fryzjerstwa z wieloletnim doświadczeniem mistrza fryzjerskiego i instruktora szkoleń. W pracy cechuje mnie perfekcja i kreatywność, dlatego Akademia ma służyć rozwijaniu Twojej wyobraźni, rozbudzaniu inspiracji oraz kształtowaniu i doskonaleniu umiejętności. Weź udział w zajęciach pełnych pasji, wartościowej wiedzy oraz wielu praktycznych ćwiczeń. Poczuj, jak rozwija się Twój talent i rodzą nowe pomysły!

 

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą i zgłoszenia udziału w szkoleniach naszej Akademii.
Już dziś zainwestuj w swoje umiejętności i przyszłość!

Zapisz się
na szkolenie

Sprawdź najbliższe terminy i zarezerwuj swoje uczestnictwo