Oil Therapy

Cennik

Cenna kuracja olejkami

Krótko po odkryciu olejów, kobiety ze wszystkich zakątków świata doświadczyły jak cudownie wpływają one na ich skórę oraz włosy. Olejki chronią, pielęgnują, wzmacniają oraz pomagają delikatnie okiełznać niesforne włosy. W czasach zaawansowanej technologii kosmetyków do włosów, olejki przechodzą renesans na wiele sposobów. Niestety, naturalne olejki takie jak oliwa z oliwek często nie są łatwe w użyciu ponieważ powodują że włosy wyglądają na obciążone i trzeba intensywnego mycia by pozbyć się tego uczucia. Końcowy efekt jest więc niestety niezadowalający.

Jak to działa

To trwałe uzupełnienie niedoborów nawilżenia oraz natłuszczenia suchych i porowatych włosów. OIL THERAPY sprawi że włosy znów nabiorą cudownego blasku, staną się mocniejsze, bardziej elastyczne i jedwabiście gładkie co ułatwi ich stylizacje. Mówiąc krótko- twoje włosy będą jak nowe! Piękne, zdrowe, naturalnie błyszczące to spełnienie marzeń każdej kobiety!

Włosom dostarczane są nowe substancje zapewniające im miękkość, blask oraz optymalną ochronę przed utratą cennych kwasów tłuszczowych i działaniem czynników zewnętrznych.

 

Oil Therapy stosujemy indywidualnie do potrzeb i problemów włosów. Wykonujemy kuracje stosując różne techniki aby wzmocnić włosy, dodać im objętości nie tylko od nasady. Zapewniając długotrwałą łatwość stylizacji oraz aksamitną gładkość niesfornych włosów.
Zabieg trwający 30 minut jest prawdziwie rozpieszczającym doświadczeniem! Przy użyciu specjalnych narzędzi – butelki z aplikatorem oraz szczotki do aplikacji kremu włosy są traktowane z miłością! Podczas trwania zabiegu nie tylko twoje włosy poczują się dopieszczone – dzięki zawartości olejków eterycznych pobudzone zostaną również twoje zmysły! Pozwól sobie na odrobinę luksusu…

Składniki aktywne OIL THERAPY

  • Magiczny składnik to tłoczony na zimno OLEJ RYCYNOWY, znany również jako OLEJEK Z CUDOWNEGO DRZEWA który idealnie dopasuje się do struktury włosa. Wysokie stężenie nienasyconych kwasów tłuszczowych w oleju rycynowym ma znakomity wpływ na właściwości pielęgnacyjne. Specjalna technologia użyta w produktach Oil Therapy pozwala na idealne wniknięcie składników do łodygi włosa bez ich obciążania.
  • TERPINEOL/TERPENY: Terpeny to naturalne lub identyczne z naturalnym substancje które występują jako składniki aktywne oraz perfumy w roślinach oraz olejkach roślinnych. Terpeny są często aktywne biologicznie. Terpineol to składnik wielu olei roślinnych, np. gałka muszkatołowa zawiera około 9600mg terpineolu. W Vital Oil terpineol wspomaga penetracje oleju rycynowego w głąb włosa, a zapach uszlachetnia zabieg i poprawia samopoczucie.
  • BALSAM TOLU był używany jako tradycyjny środek leczniczy przez Majów i Azteków. Używali go leczenia ran oraz by chronić skórę i włosy. Cenny balsam ma również przyjemny zapach wanilii. Medyczne właściwości żywicy z drzewa tolu były kultywowane od zamierzchłych czasów, szczególnie w Kolumbii , którego port w mieście Tolu dał nazwę temu niezwykłemu balsamowi. W Volume Cream balsam tolu zapewnia właściwości ochronne i pielęgnujące otaczając łuskę włosa.
  • KERATYNA z owczej wełny: fragmenty keratyny są praktycznie identyczne tak jak keratyna zawarta w ludzkich włosach. Badania dowodzą że włosy pielęgnowane keratyną z owczej wełny są bardziej odporne i elastyczne. W Vital Cream keratyna restrukturyzuje i chroni łuski włosów.