Ice Therapy

Cennik

Frozen surface

pomaga utrzymać równowagę między czynnikami zewnętrznymi i utrzymaniem wilgoci we włosach, aby pozostawić je silne i zdrowe. Sprawi ono też, że twoje włosy będą mniej podatne na uszkodzenia a właśnie tego chcemy. Przy temperaturze 47°C pojawiają się pęknięcia i odchodzi naskórek włosa. Przy temperaturze 95°C pojawiają się liczne pęknięcia i dziury, a także pojawia się zamazany naskórek. Wraz ze wzrostem temperatury pogłębia się cieplna degradacja włosa, co sprawia, że białe włosy żółkną, a tlenione – ciemnieją. Włosy stają się twardsze, ponieważ włosy są pozbawione wody. W temperaturze powyżej 150°C uszkodzony zostaje 18- metylowy kwas eikozanoidowy, który jest ważny dla zdrowych włosów! Włosy, które go tracą, o wiele łatwiej plączą i stają się matowe. W temperaturze między -11 i -3°C włókno włosa gwałtownie wchłania, tworząc trwały, podwyższony poziom nawodnienia w włóknie. Długotrwałe wystawienie na działanie temperatury poniżej zera pomaga przywrócić suchym i zniszczonym włosom ich dawną moc.

Aktywne składniki

  • EKSTRAKT Z KAWIORU Bogaty w kluczowe aminokwasy, mikroelementy i białka, dogłębnie regeneruje i naprawia włosy. Zawarty w nim jod rewitalizuje i wzmacnia je, przez co zmniejsza ich łamliwość.
  • PROWITAMINY B5 I WITAMINA ETe witaminy odgrywają kluczową rolę dla piękna i zdrowia włosów. Tworzą warstwę ochronną wokół włosa, wzmacniają go. Kolor jest bardziej uwydatniony, a włosy – błyszczące i silne. Działają również kojąco na skórę głowy i łagodzą swędzenie. Witamina E jako antyoksydant utrzymuje kapitał młodości i chroni je przed szkodliwym wpływem otoczenia.

Efekty

  • Pielęgnuje i naprawia włókna włosów.
  • Łatwiejsze modelowanie, które wystarcza na dłużej
  • Wzmocnione loki o lepiej określonym kształcie
  • Mocniejsze włosy, bardziej gładkie w dotyku
  • Zatrzymanie wilgoci

Nauka

Technicy laboratoryjni odkryli, że jeśli potraktujesz włosy w lodowatych temperaturach, samo włókno włosów się zmienia; blokowanie wilgoci poprawia wytrzymałość i elastyczność włosów. W rezultacie otrzymujesz zdrowe, miękkie, lśniące, naturalnie cudowne włosy. Całkiem fajne co?

Zimno-ciepło

Nie jest tajemnicą, że wysokie temperatury nie służą naszym włosom, usuwają wilgoć i niszczą je prawie nie do naprawienia. Ice Therapy używając temperatur poniżej zera daje twoim włosom wszystko, czego potrzebują, a nawet więcej..

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co się stanie gdy poddasz włosy obróbce cieplnej? Oto trochę teorii.

W 47 ° C pojawiają się podłużne pęknięcia, z uniesieniem naskórka. W temperaturze 95 ° C pojawia się wiele pęknięć, dziur i zamglonych krawędzi naskórka. Wraz ze wzrostem temperatury dochodzi do degradacji termicznej, powodując, że białe włosy stają się żółte, a rozjaśniane włosy ciemnieją. Następnie włosy zaczynają twardnieć, gdy woda jest z nich usuwana.
Temperatury powyżej 150 ° C powodują uszkodzenie kwasu 18-metylo-eikozanowego 18-MEA, który jest ważny dla zdrowych włosów! Włosy, które je utracą, będą matowe i niezdrowe.

Magia zimna

A co się stanie, gdy użyjesz temperatur poniżej zera? Między -8 ° C a -3 ° C wilgoć jest szybko wchłaniana przez włókno włosów, tworząc trwały, wysoki poziom nawodnienia we włóknie. Długotrwałe stosowanie temperatur ujemnych pomaga przywrócić suchym i zniszczonym włosom ich dawną świetność.

Przywróć zdrowie

Zewnętrzne warstwy twoich włosów (naskórek) są jak bariera ochronna dla bardziej miękkiej wewnętrznej struktury twoich włosów. Dlaczego musimy się nimi opiekować? Ponieważ naskórek kontroluje zawartość wody we włosach, która nadaje im połysk.