Łysienie
plackowate

Umów się na konsultację

Łysienie plackowate

Łysienie plackowate charakteryzuje powstawanie przejściowych lub stałych miejsc pozbawionych włosów (potocznie zwanych plackami – stąd nazwa łysienie plackowate) . Dotyczy to około 1-3 % pacjentów.

 

Naszą odpowiedzią na ten rodzaj łysienia może być metoda mikropigmentacji skóry głowy Mikro Hair która pozwala skutecznie ukryć chorobowo zmienione miejsca na głowie jak również na twarzy poprzez rekonstrukcję linii rzęs czy łuku brwiowego metodą imitującą naturalne włosy.

 

Jeśli chodzi o pigmentowanie skóry głowy mamy dwie możliwości – jeśli obszary chorobowo zmienione nie są duże można pozostać przy dowolnej długości włosów i pigmentować tylko miejsca pozbawione włosów – optyczne ich przyciemnienie powoduje, że stają się mniej widoczne. Można również wykonać mikropigmentację techniką ogolonej głowy wraz z pokryciem plam. W brew pozorom z zabiegu nie korzystają jedynie mężczyźni. Naszymi Klientkami są często kobiety, które na codzień noszą peruki, ale kiedy wracają do domu chcą je zdjąć po całym dniu i czuć się komfortowo. Efekt ogolonej głowy pięknie podkreśla rysy twarzy, dodaje odwagi i pewności siebie. Twarz staje się bardziej wyrazista, nabiera konturu.

 

Zapraszamy na zabieg mikropigmentacji skóry głowy do naszego salonu..

Efekt mikropigmentacji skóry głowy